Проектна діяльність

Участь у Всеукраїнських та Міжнародних проектах

Учні беруть участь у міжнародних проектах: із  Чехією (проект «Сміла європейський вибір»), Польщею,  Німеччиною та Австрією (проект «Культурно-освітній візит до Європи» ), Францією (проект «Франція – Сміла: Смілянський  регбійно-футбольний клуб»), Молдовою (проект «Традиції і сучасність»), США (проект «Відкритий світ»), Канадою («Канадська лінгвістична школа SMRT»), Ізраїлем  («Історія та уроки Голокосту»). Так,  учні, вчителі та батьки школи №3-колегіуму мали можливість відвідати країни Європи: Польщу, Німеччину, Чехію, Словаччину, Угорщину, Австрію, Нідерланди, Швейцарію, Францію, Італію, Бельгію - з культурно-освітнім візитом, в рамках якого знайомилися з європейською системою освіти та культурою, відвідували навчальні заклади, спілкувалися з молоддю.

Учні та вчителі закладу беруть активну участь у проектах Британської Ради: «GoCamp», «E-TwinningPlus», «Schools Online». Традиційними стали зустрічі учнів 5-11 класів з носіями англійської мови: гостем із Нової Зеландії – Стівом Хопкрофтом та відомим джазовим музикантом із США Девідом Фрізеном.

Міжнародне партнерство як шлях до поліпшення якості освіти та європейського виміру України