набір учнів на 2022-2023 навчальний рік

Оголошення2

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС „ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3-КОЛЕГІУМ”

СМІЛЯНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул.Соборна, 73,  м.Сміла, Черкаська область, 20700

тел.: (04733) 2-47-93, 2-44-35

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школаІ–ІІІ ступенів №3-колегіум»

оголошує набір учнів

на 2022-2023 навчальний рік:

-        до 5 класу (вивчення іноземних мов, участь у міжнародних програмах та проектах);

-        до 8 класу (поглиблене вивчення української мови та літератури, історії, права та основ фінансової грамотності з інформаційними технологіями,);

-        до 10 класу (поглиблене вивчення української мови, історії, права, наукова діяльність, міжнародна проектна діяльність, співпраця з вищими навчальними закладами України та Євросоюзу).

У нашому закладі на Ваших дітей чекають сучасне освітнє середовище, комфортні  умови та  розвиток творчих здібностей через індивідуальний підхід до кожної дитини, цікаві форми роботи, різноманітні гуртки та  спортивні  секції і клуби, поглиблене вивчення іноземної мови за сучасними підручниками із застосуванням комп’ютерних технологій, участь у інноваційних освітніх проектах різних рівнів.

За довідками звертатись за телефонами

2-44-35, 2-47-93

Адміністрація школи №3-колегіуму