Золотий фонд нації

Чи знаєте ви, шановні читачі, звідки можна дізнатись про Героїв України, про видатні особистості у різних сферах життя нашої держави? Виявляється, що у  2009 році Українською конфедерацією журналістів започаткована Серія книг «Золотий фонд нації». Цьогорічне вже п’яте видання зі змінами та доповненнями відображає ідею єдності і соборності України, знайомить читачів з визначними подіями в житті країни, авторитетними особистостями у сферах науки, освіти, духовності, культури, мистецтва, державного управління, місцевого самоврядування, громадської діяльності, а також з провідними підприємствами і організаціями, котрі сприяють розвитку та зміцненню нашої Батьківщини і займають чільне місце в рейтингу флагманів України.

Один із розділів видання присвячено нашому закладу, школі №3-колегіуму.
На сторінках книги читачі можуть розглянути фото, в яких висвітлено найяскравіші миті шкільного життя, дізнатись про систему життєдіяльності та життєтворчості закладу з питань навчально-виховної, науково-методичної, експериментальної роботи, довідатись про наші досягнення та перемоги.

Формування видання в цьому році відбувалося за активної підтримки Української конфедерації журналістів, Інституту біографічних досліджень, Міністерства освіти і науки України. Розміщення матеріалів проходило на конкурсній основі, адже в розділах «Генерали України», «Флагмани науки та освіти», «Державне управління. Місцеве самоврядування. Громадська діяльність», «Флагмани у сферах промисловості, підприємництва та послуг», «Мистецький олімп України» можна дізнатись про найдостойніших патріотів, які своїм життям і діяльністю є справжніми державниками, творили наше минуле і творять успішне сьогодні.

Перемога в конкурсному відборі та участь у такому фундаментальному виданні – заслужене визнання багаторічної праці та  досягнень колективу школи №3-колегіуму на освітянській ниві. Ми пишаємось тим, що змогли достойно представити наше рідне місто і Черкащину, прославити плідну працю педагогів школи-колегіуму як представників творчої освітянської еліти на теренах нашої держави. Водночас, для нас це є потужним стимулом для подальшого зростання, для нових досягнень та перемог.

Світлана Рогач,

керівник прес-центру школи №3-колегіум