Дякуємо за допомогу меценатам!

Робота школи №3-колегіуму завжди спрямована на формування у школярів свідомого ставлення до власного здоров’я, на пропагування здорового способу життя та занять фізкультурою і спортом. А спортивні досягнення та перемоги наших учнів у найрізноманітніших змаганнях підтверджують високий рівень організації цієї роботи.

Такі високі результати радують не лише наш колектив, усіх учнів та батьків, а й зацікавлюють меценатів. Так, нещодавно до нас у заклад із подарунками завітали Кусюмов Віктор Володимирович, Денисенко Василь Антонович та заступник міського голови Осейко Людмила Семенівна. Вони подарували закладу три м’ячі (футбольний, баскетбольний та волейбольний) і чудовий сучасний гімнастичний мат.

Ми дякуємо нашим меценатам і сподіваємось на подальшу підтримку!