Конкурс «Найкращий читач України-2016»

На землі є багато див, створених природою і зроблених руками людини. І серед них – книжка, в якій зібрано весь неосяжний світ. Усе, що створене людським розумом, усе, до чого прагне наша душа, відображене в книжці.

16 березня у центральній дитячій бібліотеці відбувся ІІ міський тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2016». У конкурсі взяли  активну участь учні школи №3-колегіуму Скорик Ганна (7-А клас) та Поліщук Богдан (6-Аклас).

За умовами конкурсу колегіанти підготували та показали свою креативну рекламу прочитаної книги українського або зарубіжного письменника,  а потім швидко та правильно відповідали на поставлені конкурсні запитання та  завдання.

За результатами, які визначило компетентне журі, перше місце вибороласемикласниця школи №3-колегіумуГанна Скорик, яка отримала диплом та подарунки. Вона і представлятиме місто на обласному конкурсі.

Ми щиро вітаємо Ганну із перемогою та бажаємо успіху на наступному етапі конкурсу!

Любов Полівенко,

завідуюча бібліотекою школи №3-колегіуму