Спілкування з дивовижними тваринами

Екскурсія учнів 6-х класів школи №3-колегіуму до кінно-спортивного клубу «Сван», що в селі Геронимівка Черкаського району, почалась із знайомства з кіньми, отримання навичок  верхової  їзди.

Клуб знаходиться в мальовничому місці серед безкрайніх полів, поруч з лісом. Ми побачили, як доглядають за кіньми, чим годують, як проходять тренування.

Безмежну кількість незабутніх емоцій ми отримали від спілкування з кіньми. Кваліфіковані тренери розповідали нам, як треба поводитися з тваринами, навчили деяких елементів верхової їзди і, звичайно ж, катали нас на конях.

Коні - дивовижні тварини. Спілкування з ними приносить користь психічному здоров'ю: піднімає настрій, дарує відчуття радості, знімає стрес і нервову напругу. Під час катання активно працюють всі групи м'язів, посилюється кровопостачання мозку і всього організму.

Екскурсія запам’ятається нам надовго, адже після неї ми зрозуміли, що заняття кінним спортом, або просто катання на конях - це чудовий вид активного відпочинку,весело і цікаво проведений час на свіжому повітрі.