Перший урок – урок пошани та пам’яті

1 вересня — свято Першого дзвоника, День знань щороку святкують школярі та студенти України. Це свято, з якого починається дорога в майбутнє. Без освіченої нації немає успішної, міцної держави.

У школі №3-колегіумі, як і по всій Україні, пройшла урочиста лінійка з квітами, кульками, жовто-блакитними прапорами, піснями, віршами і привітаннями.

У цьому році, коли в країні складні часи, перший урок проводився у  патріотичному дусі на довільну тематику. Учням 8-А класу школи №3-колегіуму було запропоновано тему «ГЕРОЯМ-ПАТРІОТАМ ВІЧНА ШАНА».

Метою першого уроку було виховання в учнів патріотизму, любові до рідної землі, розширення і поглиблення знань про патріотизм, формування шанобливого ставлення до героїв-патріотів України.

Після вступного слова класного керівника та учителя історії Мачуського Сергія Олександровича про актуальність даної теми учні взяли участь у мозковому штурмі: „Батьківщина для мене…”

Протягом уроку учні пригадали головні віхи історії української державності, включаючи останні події на сході нашої країни. Хвилиною мовчання було вшановано героїв-патріотів, що віддали своє  життя за українську землю та краще життя її народу.

На уроці звучали патріотичні вірші, пісні, прислів’я, приказки.

Двоє учнів поділилися з однокласниками секретами бувалого козака. Особливі емоції учнів викликав відеокліп гурту «Тік» «Люби ти Україну».

Класний керівник закликав учнів поповнювати нову експозицію шкільного музею «Захисники Вітчизни».

Сергій Мачуський,

учитель історії школи №3-колегіуму

На уроці звучали патріотичні вірші, пісні, прислів’я, приказки.

Сергій Мачуський,

учитель історії школи №3-колегіуму