З Днем Незалежності, рідна Україно!

З Днем Незалежності, рідна Україно!

На початку 90-х років ХХ століття Україна здобула незалежність та вчергове почала розбудовувати свою державність. На той момент здавалося, що незалежною державою ми стали без особливої боротьби. Проте, зараз стало зрозуміло, що справжня незалежність виборюється роками-століттями та, що більш важливо, її потрібно постійно берегти, а при потребі самовіддано боронити.

Саме такі славні, та в той же час трагічні часи боротьби за незалежність переживає Україна та її народ сьогодні. Захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина та справою гідності справжніх патріотів.Колектив школи №3-колегуму на чолі з директором, Тетяною Анатоліївною Карло, не стоїть осторонь спільної справи захисту державності, що активізувалася з моменту анексії Росією Криму.

Учителі та учні школи №3-колегіуму продовжують проводити благодійні акції на підтримку військових в АТО та мирних мешканців, переселенців зі сходу. Діти пишуть листи, вірші військовим, малюють малюнки, виготовляють власними руками обереги, збирають теплі речі, іграшки, книжки, продукти харчування. Заклад співпрацює із товариством Червоного Хреста, представникам якого постійно передає зібрані під час благодійних акцій речі.

Учні школи-колегіуму також беруть активну участь у різноманітних Всеукраїнських акціях, таких, як «За мир в єдиній Україні», що проводиться національним поштовим оператором Укрпошта, «Діти за мир, за єдину Україну!», «Напиши листа підтримки Захиснику Вітчизни».

У закладі періодично відбуваються зустрічі з учасниками АТО.

Весною 2014 року тоді ще учні 5 – Б класу відправили стіннівки та малюнки для того, щоб підтримати бійців АТО. Дитячі малюнки потрапили до 2 батальону «Спарта». У жовтні 2014 року до учнів вже 6-Б класу на виховну годину завітав Біловчук Іван Степанович – боєць цього батальйону та приніс фотографії, де бійці тримають плакати, малюнки, які школярі малювали та писали всім класом. Світлини Івана Степановича знайшли гідне місце у куточку з патріотичного виховання шкільного музею.

У лютому 2015 року до учнів школи №3-колегіуму завітали випускники нашого закладу 2010 року - герої АТО Сулима Максим Миколайович та Бондаренко Юрій Сергійович.

Коли учасники зустрічей слухали розповіді живих свідків, активних учасників військового протистояння за незалежність України, їхні серця пронизувала гордість за незламність наших героїв, їхню непохитну віру у перемогу над підступним ворогом.

Такі зустрічі, які вже стали систематичними, допомагають дітям на прикладі своїх земляків побачити, що «патріот» – це не просто слово, відчути гордість за наших захисників Вітчизни, адже саме вони – герої - сьогодні пишуть історію нашої країни, виборюють її незалежність, а нам гарантують мир і спокій.

Шановні сміляни! Колектив школи №3-колегіуму щиро вітає вас із 24-ою річницею Незалежності України! Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту та затишку в родинах, чистого, мирного неба над головою, впевненості у майбутньому та віри у сильну, вільну, мирну, незалежну Україну!

Світлана Рогач,

керівник прес-центру школи №3-колегіуму