Фізика навколо нас

Як сказав П.Капіца: “Наука повинна бути весела, захоплююча і проста”. Тому наприкінці травня в нашій школі №3-колегіумі на уроці фізики пройшов захоплюючий конкурс. Учні 8-А та 8-Б класів готували проект під назвою «Фізика навколо нас». Сама назва дає зрозуміти, що все в нашому особливому світі має зв'язок з цією цікавою і досить важливою наукою. Цей проект допоміг краще закріпити весь матеріал за цей навчальний рік. Нам, восьмикласникам, мало сухої теорії, отже нам потрібна практика ! 8-А отримав тему “ Механічні явища “ , а 8-Б - не менш цікаву: “Теплові явища”

Під час роботи над проектом кожна група працювала старанно: ми знаходили інформацію, фотографували все необхідне для висвітлення заданої теми, оформлювали наші роботи. Також не менш важливим стало те, що кожен учень нашої школи міг віддати свій голос за той проект, який йому найбільш до вподоби. Разом з нами дізнавалися багато важливої інформації і ті, хто голосував. Ми вважаємо, що кожен з нас вартий перемоги! Ви, мабуть, гадаєте, що це було звичайне змагання між групами? Але це не так! Кожен із нас взяв в своє серце часточку нашої улюбленої фізики. Ми переконалися в словах Михайла Арова: «Фізика цікава річ, навіть тоді, коли в ній нічого не розумієш».

Єлизавета Глухова, Катерина Деркач,

учениці 8-Акласу школи №3-колегіуму