Прощання з дитинством

29 травня для учнів школи №3-колегіуму пролунав останній дзвоник, 30 травня закружляв у вальсі випускний вечір. Хвилюючим, бентежним, щасливим він був для випускників 11-го класу. Позаду у  наших дітей – державна підсумкова атестація, попереду – нові іспити, хвилювання, вступ у навчальні заклади, і нове, уже доросле життя.

А сьогодні – слово випускникам школи №3-колегіуму.

Ліза Ковзаліна

Як один день, у нашому житті пролетіло 11 років. За цей час ми пройшли шлях від першої літери до дослідження функцій на екстремуми. Кожен з нас робив значні успіхи, щоразу перевершував себе. Школа стала рідним домом, адже тут ми були зранку до вечора, разом учились, дружили, відкривали світ навколо та себе у цьому світі.

Яна Бардиш

В цих стінах пройшли найкращі роки нашого життя, а вчителі-супутники завжди намагались надати нам вірні орієнтири. Етап безтурботного дорослішання пройдено, попереду незнаний світ самостійності, але ці роки ми ніколи не забудемо. Дякую тобі, рідна школо!!! Найщиріші слова вдячності нашим учителям та директору школи №3-колегіуму Тетяні Анатоліївні Карло за турботу, вимогливість, повагу до кожного з нас та віру в наше світле і достойне майбутнє!

Максим Сябро

Під час навчання в школі ми приносили нашим учителям радість і усмішки, інколи біль і розчарування. Але ми завжди несли у своєму серці любов до школи, вчителів. Ми перегорнули останню сторінку безтурботного дитинства.

Дорогі наші вчителі! Дякуємо Вам за вашу любов, ніжність, щирість, справедливість. Ми віримо, що залишимо у ваших серцях  помітний слід. А ми в свою чергу обіцяємо жити так, щоб ніколи не було соромно обернутися назад!

Олександра Гаращенко

Навчання в школі – це найвідповідальніший етап життя кожного з нас. Сьогодні ми радіємо, тому що попереду таке цікаве і захоплююче життя, але в той же час ми сумуємо, адже шкільні роки позаду і наша рідна, найкраща школа №3-колегіум, не зустріне нас веселим дзвоником, посмішками вчителів, жартами однокласників. Але ми не говоримо: «Прощавай!», а говоримо: «До побачення, рідна школо, до зустрічі в майбутньому!»

Дорогі наші випускники! Ми від щирого серця бажаємо вам світлої, щасливої та успішної життєвої дороги. Будьте чистими, щирими, відкритими, людяними. Нехай на вашому шляху зустрічаються добрі, чесні, порядні люди, а доля посилає лише успішні випробування. Нехай здійсняться всі ваші мрії та бажання під мирним небом України. А ми завжди будемо пам’ятати ваш дружний, веселий  11-ий клас! Щасливої дороги, дорогі випускники!