Тиждень інформаційного суспільства

З метою підвищення рівня поінформованості колегіантів про можливості, які може принести  використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій, в школі №3-колегіум з 12 по 15 травня пройшов Тиждень інформаційного суспільства під гаслом: «Бібліотека - це серце нашого інформаційного суспільства».

В фойє школи діяла виставка-конкурс малюнків «Я та Інтернет», виставка науково-методичної літератури «Освіта та інформаційний простір». Активом бібліотеки проведено виховну годину «Безпечний Інтернет», де свої власні твори  прочитала учениця 6-А класу Скорик Ганна, учасниця І міського конкурсу «Мій цікавий і небезпечний електронний світ». Для учнів початкових класів проведено інтелектуальну гру «Корисний Інтернет».

Такі заходи сприяють  розширенню обізнаності школярів в інформаційному просторі, допомагають в реалізації методів безперешкодного доступу до інформації.

Любов Полівенко,

завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму