Тиждень охорони праці

Щороку наприкінці квітня в школі №3-колегіумі традиційно проводиться Тиждень охорони праці. Ось і цього року з 24 по 30 квітня в нашому закладі пройшов тематичний тиждень, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці. З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, класними керівниками була проведена широка інформаційно-просвітницька кампанія, зокрема, тематичні виховні години. Під час цих заходів учні опрацьовували різні питання безпеки життєдіяльності людини: правила поведінки на відпочинку; надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та причини їх виникнення; правила поведінки під час надзвичайних ситуацій; правила здорового харчування: що ми їмо, або як вберегти себе від неякісних продуктів; правила поведінки на воді; культура спілкування в інтернеті; поняття про джерела струму, їх небезпечність для життя та здоров’я людини; здоровий спосіб життя; небезпечні речовини побутової хімії; домедична допомога при потраплянні хімічних речовин на шкіру, в очі, шлунок; правила безпечного користування побутовими газовими та електроприладами тощо.

Протягом тижня в шкільній бібліотеці працювала виставка нормативної та тематичної літератури. Для учнів 4-10-х класів учителі провели навчальні диктанти з безпеки життєдіяльності.

Для працівників школи №3-колегіуму проведено засідання круглого столу, на якому обговорено питання запобігання виробничого травматизму, надання медичної і практичної допомоги з охорони праці. Означені питання розглянуті на апаратних навчаннях для вчителів та на нараді при директорові.