Пам’ять про Чорнобиль

Чорнобиль… Це слово сумним відлунням звучить у серцях українців.          26 квітня 1986 року – один із найстрашніших днів в історії нашої держави та народу. В той чудовий, наповнений весняними пахощами та співом пташок день ніщо не віщувало біди. Та страшна чорна хмара накрила нашу землю, коли вибухнув реактор на Чорнобильській атомній електростанції. 29 років пройшло з того часу, але кожна весна нагадує нам про сотні життів, що забрав із собою той вибух. Тривожними сновидіннями нагадує про себе Чорнобиль ліквідаторам аварії, які залишились живими. А ми кожної весни, напередодні 26 квітня, відзначаємо День Чорнобильської катастрофи.

Напередодні Міжнародного Дня пам’яті Чорнобиля в школі №3-колегіумі протягом тижня пройшли різноманітні заходи. У фойє школи було розгорнуто виставку плакатів учнів 8-11-х класів під промовистою назвою «Над Чорнобилем летять журавлі». У шкільній бібліотеці та у фойє школи працювали тематичні виставки літератури, присвячені 29-ій річниці Чорнобильської катастрофи. Для учнів 1-4-х класів пройшов тематичний конкурс малюнків, учні 5-7-х класів підготували малюнки на конкурс «Славний подвиг пожежників».

В усіх класах протягом тижня класоводи та класні керівники провели урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля». Працювала лекторська група старшокласників, які яскраво, емоційно представили до уваги учнів 1-6-х класів відео лекторій «Пам’ять про Чорнобиль…» 24 квітня учні нашої школи-колегіуму вшанували  пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів біля пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС у міському парку. Діти разом з учителями взяли участь у мітингу пам’яті, який пройшов біля пам’ятника, зустрічали живим коридором та квітами героїв-чорнобильців.