екскурсія по виробництву

Цікава екскурсія на виробництво

26 березня учнітретіх класів школи №3-колегіуму побували на Черкаському молокозаводі, відомому  в  Україні як АТ «Волошкове поле», і якому нещодавно виповнилося 50 років.

Дітей гостинно зустріли працівники виробництва, показали цехи по виробленню сирків та кисломолочної продукції. Третьокласники з цікавістю спостерігали, як  автомати розливали  і  упаковували кефір та молоко. На  безліч запитань щодо складу продуктів та контролю за дотриманням санітарних норм, наявності ГМО та якості сировини, учні отримали вичерпну відповідь спеціалістів. Наостанок дітям надали можливість продегустувати  глазуровані сирки та відвідати фірмовий магазин «Волошкове поле».

Потім екскурсанти заїхали до затишного  куточку  природи – парку Перемоги, у якому нещодавно відкрили пам’ятник воїнам-прикордонникам. Змогли помилуватися чистими водоймами, сфотографувати диких качок, погратися у дитячому містечку.

З гарним настроєм та задоволені, повернулися діти додому.

Ольга Чорнобай, класовод 3-А класу