Майбутнє лісу в твоїх руках

Саме таку назву мала акція, ініціаторами якої стало Макіївське лісництво, активними учасниками – учні 11 класу школи №3-колегіуму та представники Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції на чолі з її керівником Костянтином Синьогубом.

19 березня у Макіївському лісництві наші одинадцятикласники разом з податківцями засадили близько 4 гектарів підготовленої площі маленькими саджанцями дубів. Хлопці працювали дружно, завзято, адже розуміли, що роблять корисну справу, вкладають свою частку в розвиток нашої держави. Робота була цікавою ще й тому, що саджали маленькі дубки за спеціальною технологією, якою наші хлопці оволоділи на відмінно!

Приємним підсумком роботи стала смачна та запашна лісова каша, яку зварили тут же на галявині лісники, а скуштували її всі гуртом, дружно, так, як і працювали.