Благодійний ярмарок

15 березня у затишній кав'ярні «Stoptime», що знаходиться на Рафінадному бульварі, відбувся весняний благодійний ярмарок «Вироби своїми руками». О 12 годині представники громадської організації  «Громадський контроль» на чолі з головою Назаром Мішиним, учні школи №3-колегіуму  та працівники кав'ярні гостинно зустрічали жителів міста, які із задоволенням відвідали ярмарок  та придбали дитячі вироби, виготовлені дитячими руками із добром та найщирішими почуттями. Активними відвідувачами ярмарку були керуючий справами міськвиконкому - заступник міського голови Олександр Євгенович Головченко, секретар міської ради  Ярослав Григорович Березань, волонтер Олег Миколайович Беценко.

По закінченні ярмарку Назар Мішин  в присутності всіх організаторів та учнів підвів підсумки проведеного заходу та перерахував виручені кошти. Ці кошти будуть передані смілянським воїнам- захисникам, учасникам АТО.