Зустріч з відомим полярником

Цікава зустріч відбулась в школі №3-колегіумі напередодні свята 8 березня. До нас в школу завітав Микола Полікарпович Старинець, дідусь Кіри Старинець, учениці 7-Б класу. Цьогоріч колегіанти уже вдруге зустрічались із відомим українським полярником, перша зустріч відбулась минулого року.

Микола Полікарпович – найдосвідченіший полярник в Україні, шість разів зимував в Антарктиді. Він розповів семикласникам дуже багато цікавих історій, показав фото та відеоматеріали, відзняті ним під час перебування на полюсі. Ці світлини вразили всіх присутніх величчю та красою льодяної пустелі.

Найважливіше, що запам'ятали учні, - щоб стати полярником, потрібно дуже багато працювати над собою, мати відмінне здоров'я та вести здоровий спосіб життя, гарно знати англійську мову, вміти куховарити та переносити всі негаразди з почуттям гумору. Зустріч з Миколою Полікарповичем залишила яскравий спогад у пам'яті колегіантів.