Безсмертне слово Кобзаря

Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і в цьому знаходять своє безсмертя. Шевченко - це той, хто живе в кожному з нас. Він - як сама душа нашого народу, правдива і щира.

До 201-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича в 2-А класі школи №3-колегіуму відбулася  літературно-музична композиція «Великий син великого народу», де звучали вірші та пісні на слова  нашого земляка-поета. Таким чином колегіанти приєднались до Всеукраїнського Шевченківського марафону.

Восьмикласники підготували виховну годину «Не вмирає душа наша, не вмирає воля», де живе слово пророка звучало з новою силою, силою правди.

В фойє школи-колегіуму протягом тижня діяла виставка малюнків за творами Шевченка «Світ творів поета очима дітей» та книжкова виставка «Пророче слово Кобзаря».

Прес-центр школи №3-колегіумy