зустріч

Хвилююча зустріч

Другого березня до школи №3-колегіуму завітав Жук Володимир Павлович – полковник, командир об’єднаного центру забезпечення пальним у зоні антитерористичної операції. Він зустрівся з учнями 7-Б класу та розповів дітям про проїздку в зону АТО, де Володимир Павлович знаходився протягом 45 днів (одна ротація), був на багатьох передових блокпостах. Володимир Павлович розробив проект побудування бліндажів для військових. Ці споруди чудово витримують навіть пряме попадання «Граду».

Учні, затамувавши подих, слухали розповідь Володимира Павловича про героїзм та самовідданість наших солдатів. Також він відповів на запитання учнів про обстановку в зоні АТО, умови проживання, побут бійців, волонтерську допомогу, емоції військових на передовій.

Розповідь професійного військового набула для нас особливого значення, тому що Володимир Павлович - батько нашого однокласника Дмитра. Полковник став для нас прикладом мужності, сили, батьківської любові.

Ця зустріч вкотре нагадала нам, що Україна – єдина країна, і лише в єдності та підтримці один одного наша сила!

Дарина Гнатенко,

учениця 7-Б класу школи №3-колегіуму