святковий ранок

Чия мама наймиліша?

Сама весна приносить нам чудове свято, свято жінки-матері, жінки- берегині, жінки –трудівниці. Тому так багато ніжних слів звучало для матусі на святковому ранку «Милі! Рідні! Ненаглядні!», який відбувся 5 березня в  2-А класі школи №3-колегіуму.

Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина.

І для неї звучали вірші, лунали пісні. Вправні танцюристи подарували мамам вальс. А цікаві конкурси розвеселили всіх присутніх на святі.

Незвичайним свято стало ще й тому, що гості подивилися лялькову виставу «Чия мама наймиліша?», Ваня заспівав власну пісню та  другокласники прочитали  вірші, які самі написали.

«Для наймиліших» - так називалась виставка подарунків, виготовлених заздалегідь для матусь, бабусь та сестричок.

Святковий ранок приніс для всіх багато радісних моментів, щирих усмішок, добрих побажань!

Ольга Зацарінна,

класовод 2-А класу школи №3-колегіуму