Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, Конкурс проводився у 3 етапи: районний, міський та Всеукраїнський.
   Переможцем стала Правосуд Оксана у відділенні « Науки про Землю», секції «Секція географії та ландшафтознавства» з роботою « Аналіз використання біопалива як альтернативного джерела енергії (на прикладі міста Сміла).Науковий керівник: Лідія Онученко, вчитель географії.

Дослідницьку роботу присвячено одержанню енергії з додаткових ресурсів відходів сільськогосподарської сировини, зокрема шляхом перероблення її на паливні гранули. Розкрито специфіку використання біопаливних установок для комунальних закладів міста Сміла.

Вітаємо Правосуд Оксану, ученицю 9-А класу, яка зайняла 3 місце МАН ІІІ етапу-2022!
Прес-центр школи №3-колегіум.