Шкільна родина – країна дружби та мрій

    Шкільна родина – це країна радості, веселощів, пізнання, дружби, підтримки. Цей навчальний рік був складним, але ми маємо багато приємних моментів, про які згадуємо з посмішкою і теплотою.
Яскраві вересневі ранки 2021 супроводжувалися веселим дзвоником, спортивними естафетами, Днем здоров’я. Діти вчилися виконувати завдання в парах, групах, колективно; намагалися домовитися, щоб дістатися фінішу і перемогти. Жовтогарячий жовтень приніс багато різноманітних проектів, творчих конкурсів, уроків української літератури на свіжому повітрі, поїздкою на конеферму в Черкаси і фотосесією. Море позитивних вражень і веселих хвилин. На заваді не став короткочасний карантин, бо і під час онлайн-зустрічей ми спілкувалися, грали в ігри, підтримували один одного. Проводжали осінь святом Покрови, яке організували для нас батьки на свіжому повітрі.
              
    А далі знову праця: вивчення історії нашої держави, повторення правил безпеки життєдіяльності, розповідь про СНІД та збереження природи, виготовлення ялинкових прикрас власними руками, приготування до новорічних свят та вечорниць. Ми співали, танцювали, створювали плакати та презентації, виготовляли колоски, виступали з розповідями. Пізнавальною була подорож до равликової ферми.
    Весна обіцяла нам багато нових пригод, але, на жаль, війна внесла свої корективи. Але ми підтримували друзів, постійно були на зв’язку. В онлайн-режимі вітали з Великоднем та Днем матері, знайомилися з новими країнами, виготовляли листівки для наших воїнів. Завершення навчального року відбулося на свіжому повітрі: перші теплі обійми після довгого часу розтавання.
    Сподіваємося, що новий навчальний рік буде не менш цікавим та без ВІЙНИ.
    ПЕРЕМОГИ І МИРУ ВСІЙ УКРАЇНІ.
                                   
Прес-центр школи №3-колегіуму.