Дні історії в школі №3-колегіумі

   Щороку традиційно в Україні 21 травня відзначають День історичних наук. Події цього дня мають на меті проведення історичних заходів присвячених вшануванню минулого українського народу. Такі дні гуртують та об’єднують суспільство. Кожного року в школі № 3- колегіум вчителями історії проводяться заходи присвячені Дню історії, проте в цьому році життя внесло свої корективи. Діти, на жаль, не мали можливості долучитися офлайн до історичних днів, але заходи були проведені онлайн.
Учні 10-11 класів розробили проєкти: «Історія України у постатях». Роботи буди представлені на онлайн зустрічах. Колегіантами була проведена науково-пошукова робота присвячена видатним особистостям історії нашої держави. П’ятикласники та учні 6 класів підготували тематичні малюнки. Школярі 7-8 класів підготували кластери про історію українського козацтва. З учнями 7-Б класу була проведена онлайн-конференція на тему: «Історія рідного краю». Учні підготували доповіді про історичні етапи формування рідного міста.
На завершення Днів історії були підведені підсумки роботи та розроблені плани на наступний рік. Важливою складовою таких заходів є формування в учнях чіткого розуміння: «Що людина, яка не знає свого минулого, не може будувати своє майбутнє».
                                             
Прес-центр школи №3-колегіуму.