Інформаційні технології дуже глибоко проникли в життя сучасної людини, і навіть більше того - навряд чи буде перебільшенням той факт, що без інформаційних технологій сучасне суспільство не зможе існувати в тому вигляді, в якому воно знаходиться зараз.
Тому важливість вивчення інформатики в шкільній програмі важко переоцінити.
На уроках інформатики протягом року ми вивчали будову комп’ютера, вчилися працювати з текстовими документами та електронними таблицями, створювали бази даних, аудіо- та відео файли, ознайомлювались з основами програмування і, звісно, опановували хмарні технології.
Традиційно підсумком нашої роботи протягом року є створення різноманітних проектів наприкінці навчального року. Результатом роботи учнів має бути виконана робота, яка дозволяє побачити, який продукт вміє створити учень, використовуючи всі набуті знання. Це може бути презентація або текстовий документ з вбудованими об’єктами, програмний проєкт Скретч або Python, відео або аудіо. Особливий захват викликає робота, у якій поєднано використання різноманітних програмних засобів.
Цього року, зважаючи на сумні події в нашій країні, учні виконали такі проєкти (відповідно до віку учнів):
- Презентація-роздум «Як гарне навчання допоможе оберігати нашу країну»
- Плакат-пам’ятка для дітей молодшого шкільного віку «Дії дітей за сигналом повітряної тривоги»
- Інструкція з правильного зберігання харчових продуктів
- Буклети "Поводження з незнайомими предметами", "Що взяти в аптечку у сховище"
Роботи дітей вразили глибиною опрацьованого матеріалу, високим професіоналізмом виконання з використанням різноманітного програмного забезпечення.
Дякуємо всім, хто залучився до цієї цікавої, творчої та корисної роботи!
                                                  
Вчитель інформатики Юцкевич З.Г.