Мандрівка у світ літератури

Урок зарубіжноі літератури - це урок для душі. Учнів необхідно вчити любити й цінувати художнє слово, адже спілкування з книгою ніщо не може замінити. Розвинути інтерес до читання можна лише за однієї умови: кожен урок має буди цікавим.

Діти на уроках зарубіжноі літератури із задоволенням виконували цікаві завдання: інтерактивні вправи «Упізнай героя за характером», складали сенкани, добирали епітети до характеристики героїв, виконували онлайн-тести. Сподіваємося, що уроки літератури залишили вагомий слід у душах дітей, адже художня література може змінити людину, може зробити кращою, духовнішою, добрішою.
  Бажаємо нашим учням не тільки відпочити влітку, а й цікаво провести час, поринувши у таємничий світ літератури.
Прес-центр школи №3-колегіуму.