День Святого Валентина

День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. Це свято стало по особливому цікавим і для колегіантів, оскільки в школі панувала атмосфера свята та радощів.

Щирі вітання лунали від Валентини з Валентином та ангелочків (Дорошенко Микола, Плічко Поліна – учні 7-Б класу, Фурман Мілєна 4-Б і Занєгіна Анна 4-А клас), які вітали усіх зі святом.

На учнівському парламенті заздалегідь було заплановано план дій 14 лютого, який успішно реалізувався. На виховній годині учні 1-11 класів поринули у світ кохання, мудрості та мрій. У школі діяла пошта Святого Валентина, якою скористалась велика кількість учнів та кожен одержав свої валентинки. Актив школи, організував фотозону до Дня закоханих, де кожен бажаючий міг зробити селфі, сфотографуватися самому чи з друзями.

Для учнів 6-А та 6-Б класу було організовано конкурсно-розважальну програму «На крилах любові», колегіанти співали, танцювали та розважалися.

Цього дня учні вітали один одного, чудово проводили своє дозвілля.

Прес-центр школи №3-колегіуму.