Сучасний учитель — генератор ідей

Сучасний учитель — це генератор ідей, організатор, режисер, який визначає ролі і процес навчання, поєднуючи традиційні і новітні методики, прийоми і засоби. Він повинен знайти мотивацію для учня і побудувати його діяльність так, щоб в останнього виникло бажання пізнавати і відкривати нове.
Учні 5-Б класу навчились використовувати віртуальні дошки як інструмент візуалізації навчального матеріалу та організації співпраці на уроках. На уроці української літератури в режимі онлайн діти мали можливість не тільки створювати сенкани, кросворди та вікторини про улюблених героїв вивчених творів, а й розташовувати цікаві інтерактивні вправи на віртуальній інтерактивній дошці, яка стала для багатьох учнів ефективним інструментом для дистанційного навчання.

Прес-центр школи №3-колегіуму.