День визволення Сміли

Напередодні Дня Визволення Сміли від нацистських загарбників в школі №3-колегіуму стартував Марафон Пам’яті. Учні 1-11 класів створили:  проєкти «Сміла від нацистської окупації»,  галереї, колажі малюнків та плакатів «Нашим героям присвячується», виготовили патріотичні листівки та обереги, передивились документальні відео матеріали про ті страшні роки, підготували  постери, запалили свічку пам’яті, а учень 6-А класу Олександр Сенатор розповів своїм однокласникам про свого прадідуся Василя Трохимовича Сенатора. Завершальним етапом було покладання квітів до Обеліску Слави у міському парку культури і відпочинку та участь 9-Б та 10 класу у міському мітингу приуроченому 78-й річниці з Дня Визволення Сміли.

Прес-центр школи №3-колегіуму.