Фізична культура у Новій українській школі

10-12 грудня 2021 року  у м. Київ відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури України, які пілотують модельну навчальну програму Нової української школи у 5-му класі.

Участь у семінарі – практикумі взяли  вчителі школи №3-колегіуму Олена Єгорова та Валентина Душейко. Протягом трьох днів вони підвищували свою професійну майстерність під час  майстер-класів з гандболу, доджболу, хортингу, петанку, флорболу, чирлідингу, пляжного бейсболу, регбі, легкої атлетики, дзюдо, COOL GAMES.

Заняття були проведені на високому професійному рівні, адже організаторами семінару-практикуму виступили Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України,  Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, рух Олександра Педана «Джуніорз» та спортивні федерації.

Прес-центр школи №3-колегіуму.