«Запалюємо пам'яті свічу…»

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-1933 років. Факти про голодомор тривалий час замовчувались. На роки, на десятиліття... Довго чекали, але проснулась людська пам’ять, заговорили свідки трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.
Для учнів 5-11 класів до Дня пам’яті жертв Голодомору в школі №3-колегіумі пройшла історична хвилинка «Запалюємо пам'яті свічу ». Семикласники підготували добірку історичних фактів про голодомор, про тих, хто безневинно загинув у ті голодні роки. Учні 1-Б класу залучилися до створення колажу пам’яті «Україна пам’ятає, світ визнає», вихованці 1-а класу виготовили аплікацію «Свічка пам’яті». учні 2-Б класу прослухали спогади очевидців про Голодомор в Україні, виготовили незабудки . Учні 8-А, 3-Б класів переглянули фільм та запалили свічу пам’яті.

Прес-центр школи №3-колегіуму.