Вікторина "Мій друг – дорожній рух"

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні проходить  2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху,  який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

Як показує статистика, багато дорожньо-транспортних пригод відбувається через не дотримання правил дорожнього руху. Саме тому учнівський парламент організував вікторину "Мій друг – дорожній рух" .Учням задавали питання і, даючи на них відповіді, вони закріплювали свої знання. Також колегіанти ознайомилися з найрозповсюдженішими дорожніми знаками та їх категоріями.

Для кожної людини найважливішим є її життя, тому берегти його необхідно кожному, а освіченість - перший крок на шляху до цього.

Прес-центр школи №3-колегіуму.