Плекаймо рідну мову

   Провідне місце у формуванні національно-патріотичних почуттів у школярів посідає вивчення української мови. Адже патріотизм починається саме зі ставлення до рідної мови.

   Це завдання ми  намагаємось виконувати на уроках та в  позакласній діяльності, допомагаючи учням побачити багатство рідного слова, відчути його неповторну красу, пізнати з його допомогою безмежний прекрасний навколишній світ.

    Під час  проведення тижня словесності вчителі школи №3-колегіуму дбали  про  всебічний розвиток обдарувань  учнів   не тільки в процесі  навчальної діяльності, а й під час проведення різноманітних конкурсів, олімпіад.  Школярі   поглиблювали   знання з предметів, розвивали інтелект, ерудицію,  отримали величезний досвід участі у  творчих конкурсах.

           

    Надзвичайно цікавим для школярів був Всеукраїнський конкурс «Слово до слова». Учні 5-10 класів  вдосконалювали навички усного та писемного мовлення, навчилися вдало добирати фразеологізми, розширили свої уявлення щодо історії української мови та писемності. 

          

    Усі учасники  конкурсу відчули дух змагань та отримали нагороди. Пишаємося нашими талановитими учнями! Віримо в талант і сили кожного!

Прес-центр школи №3-колегіуму.