Квест для мовознавців «Золоте перо»

Під час тижня української мови  для  учнів 7-А та 6-Б  класів школи № 3-колегіуму було проведено  мовний квест «Золоте перо», розробленому спікерами національної освітньої платформи Всеосвіта  https://vseosvita.ua/ .

Головним завданням квесту була допомога представникам стародавнього українського ордену "Золоте перо" у відновленні втраченої сторінки з літопису "Повість врєм'яних літ". Команди одержали 6 листів із завданнями, де кожна правильна відповідь – це одна з літер зашифрованого на втраченій сторінці слова.

Діти весело та корисно провели час. Шлях до перемоги був захоплюючим і пізнавальним, адже квест містив цікаві завдання з української мови, для вирішення яких гравці застосовували свої навички, кмітливість та знання рідної мови.

За участь у квесті учасники одержали  ҐРАТУЛЯЦІЮ помічника українського ордену «Золоте перо» як найкращі мовознавці та дослідники української писемності.

Прес-центр школи №3-колегіуму.