Профорієнтаційна допомога учням 11 класу – важливий крок у виборі майбутньої професії

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Так, вихідними днями, учні 11 класу мали можливість побувати на Дні відкритих дверей в Київському  національному  університеті культури і мистецтв (КНУКіМ) — закладі вищої освіти IV рівня акредитації, який  станом на 2021 рік заклад нараховує 10 факультетів і готує студентів за 33 спеціалізаціями. Зустрічі з ректором, студентами, цікаві майстер-класи дали можливість отримати уяву про заклад та ознайомитися з традиціями які існують багато років.

Прес-центр школи №3-колегіуму.