Патріотичний квест «Козацькому роду нема переводу»

Осінь – це зворушлива пора, коли вся природа уповільнює свій темп, заспокоюється і готується до майбутньої довгої зими. Осінь – це тепле бабине літо, легкий прохолодний вітер і, звичайно, падаюче осіннє листя. А ще, осінь, для учнів школи №3-колегіум, – це традиційний квест по барвистому, осінньому парку.

22 жовтня в міському парку культури та відпочинку учні початкових класів взяли участь в грі-квесті, цього року патріотичного спрямування, під назвою «Козацькому роду нема переводу». Кожен клас отримавши путівний лист із назвами станцій, яких було десять,  по черзі  виконували завдання й отримували бали. Усі станції були національно-патріотичного спрямування, діти проявили себе мужніми, освіченими, завзятими патріотами своєї держави. По закінченню всі без виключення команди отримали грамоти  за участь та перемогу в різних номінаціях, де вони проявили себе, як найкраще.

Чудовий настрій, усміхнені обличчя  та позитивні емоції зарядили наших маленьких школярів на весь день!

Прес-центр школи №3-колегіуму.