Подорожуємо Україною

Напередодні всесвітнього дня туриста учні 10 класу школи №3-колегіум здійснили екскурсію до м. Києва.

Перша зупинка – Національний музей медицини, який є одним з найбільших не тільки в Україні, але і  у Європі. Екскурсовод познайомив дітей з розвитком медицини в Україні від стародавніх часів до наших днів.  Учасники екскурсії із захопленням слухали розповідь, переглядали стендові експозиції, оригінальні інтер'єри, з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, та діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині. Наступною була екскурсія до Київського планетарію, де  діти мали можливість, переглядаючи «космічний» відео контент у форматі 3600, стати реальними учасниками віртуальної подорожі Сонячною системою.

Крім звичайних екскурсій учні прогулялись центральними вулицями Києва. Яскраві моменти, позитивний настрій, дружня атмосфера були супутниками незабутньої подорожі.

Прес-центр школи №3-колегіуму.