Знайомство з малою Батьківщиною

Любов до Батьківщини починається з любові до рідного краю. А щоб любити, треба його знати. То ж учні 3-А класу, з метою ознайомлення з малою Батьківщиною, відвідали обласний центр -  місто Черкаси. Спочатку побували в Черкаському обласному краєзнавчому  музеї – одному  із найбільших та найстаріших музеїв України, який нещодавно відсвяткував своє 100-річчя. Мандруючи 30-ма експозиційними залами, діти здійснили захоплюючу мандрівку в минуле Черкащини. Вони з цікавістю слухали екскурсовода та розглядали старовинні предмети побуту, знаряддя праці, що були передані з панських маєтків Бобринських, Лопухіних, документи тих часів, коштовні прикраси , монети. Особливу увагу викликала виставка голограм історичних реліквій з державних музеїв України. Болем відгукнулася в дитячих сердечках виставка «Війна триває». В експозиції залу на темному, майже чорному, тлі учні уважно розглядали унікальні світлини фронтових буднів та інсталяції бойових артефактів.

А далі чекав Черкаський обласний художній музей, де діти познайомилися з вишивкою, з багатством її технік та орнаментів, посудом та особливостями  його розпису із різних гончарних осередків, які функціонували на території Черкащини. Найбільшу зацікавленість  у музеї викликала зібрана на території Черкащини колекція іконопису.

Прес-центр школи №3-колегіуму.