День здоров’я – радісне свято!

Напевно, для будь якої людини немає нічого ціннішого за здоров’я. Як казав Сократ: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо». З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у школі №3-колегіумі 15 вересня пройшов «День здоров’я». Школярі у міському парку протягом дня весело проводили час.

Учні 1-4-х класів разом з класоводами грали у різноманітні рухливі ігри, ігри з м’ячем, бадминтон, стрибали на скакалках, читали книги та грали в настільні ігри. Приємно було бачити і батьків першокласників, які також долучилися до заходу.

Учні 5-11-х класів на чолі з класними керівниками та вчителями фізкультури грали в футбол, волейбол, рухливі ігри та брали участь в естафетах. Окрім спортивного дозвілля, діти організували польову кухню, класи варили запашну кашу, смажили сосиски.

По закінченню дня дітей переповнювали позитивні емоції.

Прес-центр школи №3-колегіму