Фактор «Успіх»

Що робить кожного з нас успішним? Таке запитання поставили перед собою учні 5-Б класу НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум».

Відповіді були різними. Але всі зійшлися в тому, що успіх – це не лише радість, це велика систематична робота над собою, це долання поразок, це самовдосконалення.

Успіх для кожного може бути різним. Адже комусь достатньо отримати хорошу оцінку, а інший прагне все життя присвятити своїм здібностям, здобуваючи все більші і більші перемоги.

Успішна людина – щаслива! Так. Та наскільки складно втримати це щастя протягом всього життя? Ось запитання, що потребує роздумів та часу.

Тому майбутні шестикласники ще не раз досягатимуть успішних вершин, радітимуть своїм злетам і перемогам. І все робитимуть для того, щоб утримати цього Птаха Щастя!

Класний керівник 5-Б класу

Ж.В. Шевченко