Фактор «Здоров’я»

Для того, щоб бути успішним і щасливим, людина мусить бути здоровою, а також мають бути здоровими її рідні і близькі. Здоров’я – це скарб, що передається генетично нам батьками.  Але його потрібно цінувати і берегти все життя!

Учні 5-Б класу НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» зрозуміли, що зміцнювати своє здоров’я можна і на уроках фізкультури, і під час прогулянок на свіжому повітрі. Дуже полюбляють діти традиційні «Дні здоров’я». Ось де можна виявити свої спортивні здібності і вміння, вдихнути на повні груди чисте повітря, бігати та стрибати без перестанку!

Отже, фізкультура, спорт і прогулянки на свіжому повітрі – це здоров’я. А здоров’я – це щастя!

Класний керівник 5-Б класу

Ж.В. Шевченко