свято «Прощання з початковою школою»

Закінчення 4 класу - важливий і хвилюючий етап в житті маленького школяра і його сім'ї. Навчання впочаткових класах залишилось позаду, попереду чекає нове життя: різні вчителі, неймовірні відкриття і нові цікаві предмети. Чотири роки діти вчилися долати важкі сходинки знань - вчилися дружити, читати, рахувати, писати, поважати правила і традиції школи. І ось прийшов час розлучатися з першою вчителькою, молодшою школою.

"4 роки - політ нормальний". Саме під таким гаслом відбулося Свято прощання з початковою школою в 4-х класах, що є пілотними класами Нової української школи. Класами, що успішно апробовували Новий державний стандарт. Яскраві танці, запальні сучасні пісні, смішні сценки зі шкільного життя допомогли пригадати  цікаве навчання в початковій школі. Кожна дитина отримала відзнаку випускника, диплом про закінчення початкової школи та віршовані рядочки в подарунок від учителя. А батьки - подяки за допомогу в освітньому процесі нашого закладу. Згадавші незабутні миттєвості навчання в початковій школі, діти зрозуміли, що надалі їх чекає нова, цікава сходинка в їхнє доросле життя. Тож нехай їхній політ буде і надалі успішним, незвичайним і захоплюючим!