Мова – душа нації

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка живого духу, багата скарбниця, в яку народ вкладає і своє минуле та сучасне життя, і свої сподівання, і  розум.

18 лютого у міській дитячій бібліотеці відбулося свято «Мова-душа нації» до Всесвітнього дня рідної мови. Організували та провели свято бібліотекар дитячої бібліотеки Наталія Сірик, бібліотекар школи №3-колегіуму Любов Полівенко та учні 7-Б класу нашого закладу. Семикласники підготували привітання. А хорошому настрою сприяли цікавинки та ігрові моменти.

Такі заходи розширюють мовні знання та кругозір колегіантів, вчать досконало володіти мовою, виховують патріотичну особистість, справжнього поціновувача всього українського.