Чорнобиль. Без права на забуття

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Ім’я їй - Чорнобиль. А щоб не робити помилок у майбутньому, треба пам’ятати уроки минулого. В школі №3-колегіумі відбулися уроки пам’яті «Чорнобиль. Без права на забуття », присвячений 35-й річниці Чорнобильської трагедії. Учні підготували презентації про трагічну подію, поіменно згадали героїв, які загинули, вшанували хвилиною мовчання. Цікаво було продумане створення творчого завдання «Сама довга жива газета про Чорнобиль». Учні також вшанували пам’ять загиблих запаливши свічки пам’яті. Пам’ять… Саме вона є оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії.