Продовжуємо Всеукраїнський експеримент

Адміністрація школи-колегіуму та педагоги середньої ланки відповідально підійшли до підготовчого етапу пілотування НУШ у п’ятих класах та розробили ряд заходів, що допоможуть педагогам, які викладатимуть у пілотних класах, ближче познайомитися з учнями та перейняти досвід колег-початківців.

Одним із важливих заходів є відвідування педагогами уроків у пілотних класах. Вчителі мали змогу відчути атмосферу Нової української школи, познайомитися з інструментарієм вчителів-пілотників та побачити принципи роботи з учнями НУШ. Інтерактивні форми роботи, гнучке критичне мислення учнів, вміння ефективно співпрацювати в групах, вміння роботи глибокі висновки та самостійно здобувати знання – всі ці вміння з успіхом продемонстрували учні четвертих пілотних класів.