Крокуємо до нових знань!

Під час весняних  канікул  учні 9-х класів  школи№3-колегіуму поглиблювали   знання з предметів, розвивали інтелект, ерудицію,  отримали величезний досвід участі у  творчих Всеукраїнських  конкурсах: «Година Землі» та «Як це працює?»

Діти  з великим задоволенням виконували захопливі завдання, які допомогли їм  отримати відповіді на цікаві запитання про природні та наукові явища, дізнатися цікаві факти  про захист довкілля та  отримати поради від екоактивістів.

Долучившись до участі в неймовірно цікавих конкурсах,  учні переконалися, що наш світ дійсно дивовижний! Усі учасники  конкурсів отримали нагороди: дипломи та сертифікати. Пишаємося нашими талановитими учнями! Віримо в талант і сили кожного!

Прес-центр школи № 3-колегіуму