«Історичними місцями рідного міста»

Місто Сміла має багату історію, її заснування бере свій початок від козацької доби. Місто пам’ятає татарську навалу, козацько-селянські повстання, Першу світову війну, українську революцію, нацистську окупацію, здобуття Незалежності України. Кожен куточок рідної Сміли наповнений цікавими моментами історії. Юні краєзнавці, учні 9-Б класу школи №3-колегіуму, взяли участь у флешмобі: «Історичними місцями рідного міста». Діти відвідали місця, де проживала та працювала  родина графа Бобринського, досліджували історію рідної школи № 3-колегіуму. Результатом роботи учнів були світлини, якими вони обмінювались з однокласниками.

Такий захід став стартом у роботі юних краєзнавців Смілянщини, продовженням якої будуть наукові дослідження.