«Первоцвіти – краса весни!»

Настала довгоочікувана весна, принесла із собою радість світлих сонячних днів. З  приходом весни  все навкруги почало оживати, прокидатись  від зимового сну! Щойно пригріє перше весняне сонечко, у наших лісах з'являються перші вісники весни — тендітні первоцвіти.

Цвітіння – відповідальна пора в житті рослин і час великої уваги до них людей. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття. Це особливо стосується ранньоквітучих рослин, або, як їх точніше називають – первоцвітами.

Тому ми з Єлизаветою Письменною, ученицею 2-А класу школи №3-колегіуму, приділили увагу цій темі. Ліза розповідала, які первоцвіти їй подобаються, які ростуть у неї вдома та чому деякі первоцвіти зривати не можна. У підсумку роботи над темою Ліза намалювала підсніжники, адже саме ці квіти є вісниками  довгоочікуваної весни.

Анна Танцюра
вчитель інклюзивної освіти школи №3-колегіуму