Працюємо із задоволенням!

Праця -  важливий засіб морального, економічного, трудового, естетичного виховання. Це внутрішня потреба людини, першооснова її буття. У процесі фізичної праці в молодших школярів розвивається координація рухів тіла, зграбність, сила, витривалість. Праця сприяє їх розумовому розвиткові. Діти, зайняті різними видами праці, кмітливіші та винахідливіші. Участь дітей у різноманітних трудових процесах позитивно впливає на їх поведінку, дисциплінує.

Провідне місце у трудовому вихованні дітей належить сім'ї. Бо саме участь в господарсько-побутовій праці в родині дозволяє дитині реально стати причетним до турбот сім'ї, відчути себе її членом. Справжніми помічниками своїх родин ростуть учні 2-А класу школи №3-колегіуму! І саме зараз,  під час весняних канікул, у другокласників є більше часу, щоб весело провести час, допомогти матусям по господарству та зробити класні фото для класного челенджа!

Ольга Стеценко,

класовод 2-А класу школи №3-колегіуму