Ми обираємо здорову їжу: це корисно!

Весна – це пора, коли з’являються перші вітамінні продукти та свіжа зелень. Водночас в цю пору ми відчуваємо нестачу вітамінів та мікроелементів. Отже, тема правильного харчування у весняний  період є  особливо актуальною. Так, учні 3-Б класу взяли участь у квесті  «Healthy food»/ «Здорова їжа», під час якого учні повинні були знайти за підказками та описом корисні та некорисні продукти харчування, а також визначити країну походження різних страв.

Цікавими були презентації  учнями своїх улюблених страв. Разом був складений колаж з корисних та некорисних страв та продуктів харчування. Хочеться відмітити велику зацікавленість  та бажання учнів в проведенні заходу. Отже, будемо сподіватись, що наші школярі знають корисні продукти і будуть харчуватись правильно.

Прес-цент школи № 3-колегіуму