Чому потрібно читати книги?

Книга крокує поряд з людиною все життя. Від вмілого спілкування з книгою, від ставлення особистості до книги, до читання формуються навички успішної адаптації в сучасному інформаційному суспільстві, будується подальше життя людини. А саме дитяча книга несе мудре, розумне, добре слово дітям, які в майбутньому можуть стати великими вченими, винахідниками, письменниками.

З метою популяризації читання серед дітей, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання школярів засобами книги в школі №3-колегіумі пройшов урок-презентація в 4-А класі «Чому потрібно читати?». Учні з задоволенням презентували власні книги, створили виставки книг, особливо цікаво пройшла гра «Логічний ланцюжок».

Такі уроки дозволяють створити неповторну атмосферу, коли учні із захопленням долучаться до роботи.

Прес-центр школи №-3 колегіуму